Gomorra 4 – tutaj zamieszka Gennaro

0 2 546

fot. twitter/@SalvioEspo

Salvatore Espostio, grający rolę Gennaro Savastano w serialu „Gomorra”, zamieścił na swoich mediach społecznościowych zdjęcie oraz enigmatyczny podpis : „House of Genny”

 

„Domem”, o którym pisze Esposito jest St Pancras International – międzynarodowa stacja kolejowa znajdująca się w północnej części centrum Londynu, pomiędzy British Library na zachodzie a dworcem King’s Cross Station na wschodzie.

Do budynku przylega również piękny i ekskluzywny hotel z 1873 roku, i to najprawdopodobniej on stanie się tymczasowym domem dla młodego Savastano.

Przypomnijmy, w czwartym sezonie oprócz Włoch, zdjęcia kręcone będą w Bułgarii, Niemczech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Nowością tutaj będzie ostatnie państwo, a dokładnie Londyn. Inne z wymienionych lokalizacji przewijały się już w poprzednich sezonach.Jeśli chodzi o same Włochy, po raz pierwszy akcja przeniesie się do Bolonii.

Jak informuje serwis napolitoday.it, głównym zagadnieniem nowego sezonu, będą trudne wybory Gennaro, jakich będzie musiał się podejmować aby chronić swoją rodzinę.

Premierę czwartego sezonu zapowiedziano na wiosnę 2019 r.

Zostaw odpowiedź