Gdzie można znaleźć bohaterów Rodziny Soprano?[LISTA]

fot. kadr z filmu "Zabić jak to łatwo powiedzieć"
0 1 180

Jeśli tak jak ja, tęsknicie za bohaterami amerykańskiego serialu, możecie podziwiać ich grę w produkcjach, do jakich dołączyli po przygodzie z Rodziną Soprano.

W zapowiedzianym jakiś czas temu prequelu Rodziny Soprano, większość bohaterów serialu, ze zrozumiałych powodów nie pojawi się na ekranie. Ulubionych aktorów możecie jednak przypomnieć sobie w poniższych produkcjach.

Zabić jak to łatwo powiedzieć (2012) –  James Gandolfini wciela się w rolę zabójcy na zlecenie, grając obok Brada Pitta.

Ani słowa więcej (2013) –  W tej produkcji aktor staje się zabawnym i romantycznym Albertem.

The Drop (2014) – kryminalne kino, w którym Gandolfini  występuje jako Kuzyn Marv –  podstępny, brutalny i  pogodzony z losem człowiek.

Steven van Zandt, czyli serialowy Silvio, zagrał główną rolą w 3-sezonowym norweskim serialu Lilyhammer, komedii, w której gwiazda Rodziny Soprano wciela się w postać gangstera objętego programem ochrony świadków, który wraz z rodzina zostaje przeniesiony do norweskiego miasteczka.

Edie Falco, żonę Tony’ego, możemy podziwiać w takich serialach jak :

Horace nad Pete – gdzie pojawia się u boku Steve’a Buscemi.

Czy głośnym Siostra Jackie, produkcji której przedstawiać nie trzeba. Ciekawostką jest fakt ,że drugą najważniejszą postacią serii jest Paul Schulze (znienawidzony przez Tony’ego ksiądz Intintola).

Michael Imperioli (Christopher), to wyjątkowo płodny aktor. Oprócz słynnej roli w Chłopcach z ferajny (1990)  zagrał min. u Spike’a Lee w remake’u filmu Oldboy (2013)

thrillerze  Połączenie (2013)

czy dramacie Nostalgia anioła (2009)

W rolę detektywa wcielił się w kryminalnym serialu Detroit 1-8-7

Frank Vincent (Phill Leotrado) poza występami w słynnym Casino (1995) i Chłopcach z Ferajny, ponownie wcielił się w postać gangstera w produkcji pt. Tak to się robi w Chicago (2009)

Nieco mniej szczęścia mają fani Tony’ego Sirico (Paulie)  pojawił się co prawda w filmach Gotti (1996) i Chłopcach z ferajny jednak jego większa rola, w filmie Zarra’s Law (2014) nie została szczególnie doceniona.

Vicent’a Pastore (Big Pussy) możemy oglądać w filmach:

Gangsterskie hity (2005) (obok Bobby’ego Bacala i Johny’ego Sacka)

Revolver (2005), 

czy Pizza with bullets (2015) – komedii romantycznej opowiadającej o losach mafijnego Dona.

Większość aktorów spotkała się na wspólnym planie przy produkcji młodzieżowej komedii pt. Nicky Spoko (2013).

Zostaw odpowiedź