Napad na bank w Wolanowie

0 1 060

fot.google street

Wolanowie koło Radomia doszło do zuchwałego napadu na bank. – Czterej zamaskowani sprawcy weszli w poniedziałek około godziny 12 do banku. Trwają czynności operacyjne – powiedziała polsatnews.pl asp. sztab. Kamila Adamska z radomskiej komendy. Według świadków, zamaskowani bandyci uciekli z workiem, w którym prawdopodobnie znajdowała się duża ilość gotówki.

 

Ze względu na prowadzone czynności operacyjne policja nie udziela szczegółowych informacji dotyczących napadu na placówkę w Wolanowie przy ul. Polnej 7. Jest to oddział Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Radomiu.

– Zabezpieczyliśmy monitoring, przesłuchujemy świadków, cały czas są prowadzone czynności operacyjne – powiedziała asp. sztab. Kamila Adamska.

Nie wiadomo czy i jaka ilość gotówki padła łupem bandytów. Policja nie podaje na razie takich informacji.

Świadkowie powiedzieli jednak dziennikarzom, że widzieli, jak sprawcy uciekali z „pękatym worem”, w którym najprawdopodobniej były zrabowane z banku pieniądze.

– Przyjechali wiśniowym audi i zostawili ten samochód na ulicy Kolejowej. To ulica równoległa do Polnej i do banku trzeba przejść nieduży kawałek drogą gruntową – powiedział portalowi echodnia.pl jeden ze świadków.

Według jego relacji, po chwili zamaskowani i ubrani na czarno bandyci wybiegli z banku. Jeden z nich przyciskał worek rękoma do piersi.

„Sprawcy wsiedli do samochodu i odjechali w stronę wylotową z Wolanowa” – powiedział mężczyzna.

źródło: polsatnews.pl

Zostaw odpowiedź