Wyciekła obsada filmowej kontynuacji Breaking Bad

fot. Breaking bad, AMC
0 2 819

Portal „Revenge Of The Fans” opublikował listę przedstawiającą obsadę aktorską do filmu, który prawdopodobnie będzie nosił nazwę „Greenbrier”. Jednak jedyną potwierdzoną rolą jest postać Jessie’ego Pinkman’a, w którego ponownie wcieli się Aaron Paul.

Historia produkcji ma obracać się wokół ucieczki Pinkman’a i jego dalszych losów, a miejscem akcji ma być stan Nowy Meksyk.

Jednak poza tym pozostało kilka nierozwiązanych wątków, do których prawdopodobnie twórcy powrócą i wyjaśnią je w Greenbrier.

Z bardziej istotnych postaci na ekranie być może ujrzymy Krysten Ritter, która zagrała dziewczynę Jessie’ego, Jane Margolis. Oraz samego Walter’a White’a czyli Bryan’a Cranston’a.

Według opublikowanej listy w filmie mają pojawić się także Jonathan Banks (Mike), Jesse Plemons (Todd), Charles Baker (Skinny Pete), Matt Jones (Badger), Robert Forster (Ed, aka The Disappearer), Tess Harper (Mrs. Pinkman), i Kevin Rankin (Kenny).

Biorąc pod uwagę wydarzenia z serialu, część wątków i bohaterów zostanie prawdopodobnie przedstawiona w postaci retrospekcji.

Za całą produkcję jak i scenariusz odpowiedzialny ma być Vince Gillgan. Zdjęcia mają się rozpocząć jeszcze w styczniu. Nie wiadomo jednak czy film trafi do kin, czy może jednak jego premiera odbędzie się na kanale amerykańskiej stacji telewizyjnej AMC.

źródło: revengeofthefans.com

Zostaw odpowiedź