Powstanie serial o Toto Riinie

1 1 317

Telewizja National Geographic, szykuję nową produkcję, opowiadającą o życiu szefa cosa nostry, Salvatore „Toto” Riiny.

/Toto Riina

Losy szefa z Corleone, opowiedziane zostaną z pespektywy ludzi, którzy przez lata z nim walczyli, takich jak sędzia Gian Carlo Caselli. Wystąpi również min.  skruszony przestępca Santino Di Matteo, którego syn został porwany, a następnie rozpuszczono w kwasie.
Oprócz opowiadań przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości i osób z półświatka, widzowie będą mieli możliwość posłuchania nagrań, z wypowiedziami słynnego bossa.

Toto Riina zwany „Bestią” przez wiele lat był szefem klanu corleonesi oraz „bossem bossów” całej cosa nostry. Własnoręcznie pozbawił życia około 40 osób, kilkaset kolejnych zabójstw zostało przez niego zleconych. Zmarł 17 listopada 2017 roku w więzieniu w Parmie.

źródło: Palermo Today

1 komentarz
  1. Zkkdk mówi

    Oby serial był zrobiony bardziej po włosku niz po amerykańsku.

Zostaw odpowiedź

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra