Polska firma stworzyła symulator dilera narkotyków

fot. kadr z zapowiedzi gry, Youtube
0 3 882

Polska firma Movie Games zaprezentuje dziś nową grę Drug Dealer Simulator. Rozgrywka tej nietypowej produkcji pozwoli graczowi, wcielić się w rolę człowieka zmuszonego do wkroczenia w przestępczy świat.

Produkcja będzie dostępna na platformie Steam, a jej premiera została zapowiedziana na ten rok.

W Drug Dealer Simulator grę zaczynajmy jako nieznaczący handlarz w obskurnym mieszkaniu. Z czasem rozwiniemy swoją działalność i będziemy przejmować kolejne tereny, wynajmować ludzi do pracy, wręczać łapówki, tworzyć nowe przepisy na dragi. A także poznawać niebezpiecznych wspólników, czy stawiać czoła DEA.

„Stań się mózgiem ulicznego biznesu, albo bezwzględnym gangsterem – to zależy od ciebie”

Wydawca jest przekonany, że „Tematyka gry popularna w popkulturze, jak i rozbudowane mechaniki gry mogą przełożyć się na wysokie zainteresowanie tytułem”.

Marketing manager Movie Games powiedział:

– „Pomysł na grę zrodził się z obserwacji bieżących trendów w rozrywce – kultowe już seriale takie jak „Breaking Bad,” „Narcos”, „El Chapo” czy film stworzony przez 50 Centa, „How to Make Money Selling Drugs”. To tylko niektóre przykłady trendu pokazującego, że ciekawi nas jak od wewnątrz funkcjonuje czarny rynek, jakie rządzą nim prawa i jaka jest jego historia. A skoro interesuje nas obserwowanie go, dlaczego nie pójść o krok dalej i nie pozwolić ludziom wcielić się w bohatera rodem z ulubionych programów i mrocznego półświatka. Dodatkowo, w obliczu popularności symulatorów, zdecydowaliśmy, że połączenie tych dwóch tematów może być ciekawym wyborem.

Link do strony z grą: https://store.steampowered.com/app/682990/Drug_Dealer_Simulator/

źródło: pcworld.pl, ppe.pl

Zostaw odpowiedź