POLICJANCI WSPÓLNIE Z CELNIKAMI ZLIKWIDOWALI NIELEGALNY SALON Z AUTOMATAMI DO GIER HAZARDOWYCH

0 389

Krakowscy policjanci nie ustają w walce z nielegalnym biznesem hazardowym. Doskonałe rozpoznanie środowiska amatorów „jednorękich bandytów” oraz przeprowadzane wspólnie z celnikami akcje, skutkują likwidacją kolejnych salonów gier, działających niezgodnie z obowiązującą ustawą

 

 14 maja br. kryminalni z VIII Komisariatu Policji  w Krakowie wraz z  funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej kolejny raz ujawnili  na os. Centrum B w Nowej Hucie nielegalnie prosperujący  lokal z automatami do gier, do którego wstęp miały jedynie zaufane osoby.  Podczas akcji zabezpieczono 7  maszyn do gier hazardowych o szacunkowej wartości sięgającej 50 000 zł.

Ujawniona działalność przestępcza mogła narazić Skarb Państwa na straty w kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych.  Organizatorowi gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

Policjanci i celnicy zapewniają, że w dalszym ciągu będą bezwzględni, w zwalczaniu tego rodzaju nielegalnego oraz szkodliwego społecznie procederu.

źródło: policja pl

Zostaw odpowiedź