Gangster poszukiwany listem gończym, zatrzymany na warszawskiej Woli

0 3 731

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Warszawie w celu odbycia kary więzienia za udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. Mężczyzna był również poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu. Zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do zakładu karnego.

 

41-latek od ponad roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości po tym jak opuścił więzienne mury i nie powrócił z przepustki. Sąd Okręgowy w Warszawie wydał za nim list gończy. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Kryminalni udali się na teren jednej ze stołecznych dzielnic. Tam w mieszkaniu zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów został doprowadzony do jednostki policji i zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary trzech lat pozbawienia wolności.

źródło:KSP

Zostaw odpowiedź