Zapukała do niego policja, w mieszkaniu miał 0,5 kg marihuany

0 1 068

Długi pobyt „za kratami” grozi 23 –latkowi, którego zatrzymali w miniony wtorek policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli blisko pół kilograma suszu marihuany. Decyzją kieleckiego sądu młody mieszkaniec Kielc najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

 

Od pewnego czasu funkcjonariusze zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach przypuszczali, że mężczyzna mieszkający w jednym z mieszkań na terenie miasta może zajmować się nielegalnym procederem.

W miniony wtorek mundurowi pojechali do mieszkania 23- latka i złożyli mu wizytę. Na efekt pracy stróżów prawa nie trzeba było długo czekać.

W trakcie przeszukania policjanci z wydziału narkotykowego ujawnili łącznie 496 gramów suszu roślinnego. Już wstępne badanie wykazało, że była to marihuana. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 5500 złotych na poczet przyszłej kary. 23- latek został zatrzymany.

Młody mieszkaniec Kielc usłyszał już zarzuty. Dzisiaj decyzją kieleckiego sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Łącznie może spędzić za kratkami nawet 10 lat.

Zostaw odpowiedź