(VIDEO) Szef gangu doniósł na własnego syna. Raper odpowie za zabójstwo innego artysty

Fot. "Ksoo", Instagram
1 3 203

Boss ulicznego gangu postanowił wsypać własnego syna. Do sieci trafiło nagranie z przesłuchania, kiedy to  wskazał go jako napastnika, który strzelał do rapera. 

W historii przestępczości zdarzały się przypadki, że syn zeznawał przeciwko ojcu. Taka sytuacja miała miejsce m.in. w rodzinie Colombo, kiedy to John Franzese Jr. był świadkiem w sprawie przeciwko underbossowi klanu „Sonny’emu” Franzese.

Mafioso za kratami spędził większość swojego życia i nigdy nie współpracował z władzami. Przez długi czas był najstarszym amerykańskim więźniem. Na wolność wyszedł dopiero w wieku 100 lat.

Tym razem to ojciec Abdul Robinson Sr. lider ATK, czyli gangu Ace’s Top Killers postanowił pogrążyć własnego syna. Według śledczych grupa może odpowiadać aż za 15 zabójstw i liczne strzelaniny, a na szefie znanym jako „Blue” ciążą poważne zarzuty.

Wraz z synami Hakeemem Robinsonem, raperem znanym jako „Ksoo” i Abdulem Robinsonem Jr’em został oskarżony w sprawie zabójstwa 23-letniego artysty Charlesa „Lil Bucka” McCormicka. Hakeem usłyszał także zarzuty w związku ze strzelaniną, w której zabity został 16-letni Adrian Gainer Jr.

Trzeci z synów szefa gangu zginął w 2019 roku, kiedy w Jacksonville doszło do wymiany ognia. Willie Addison znany jako „Boss Goon” został zabity kilka godzin po swoim koncercie.

„Blue”, któremu grozi do 20 lat więzienia odwrócił się od własnego syna i zeznał, że to on odpowiada za zabójstwo „Lil Bucka” . 10 stycznia do sieci trafiło nagranie z przesłuchania lidera gangu. Pod koniec 2022 roku w rozmowie z prokuratorem wskazał on Hakeema jako strzelca, który brał udział w egzekucji McCormicka.

Rozpoznajesz strzelca? – zapytał prokurator w nawiązaniu do nagrania z kamery, na której zarejestrowano zabójców rapera.

Tak – odpowiedział Abdul Robinson Sr.

Kto był strzelcem na tym nagraniu?

Hakeem Robinson – potwierdził ojciec, wskazując swojego syna jako człowieka, który pociągnął za spust.

Twój syn Hakeem Robinson?

Tak.

Źródło: news4jax.com

1 komentarz
  1. norek mówi

    Ciekawa sprawa

Zostaw odpowiedź