Uciekł z konwoju, policja postawiona na nogi

0 1 809

fot. poszukiwany mężczyzna 

Komenda Powiatowa Policji w Lubinie prowadzi poszukiwania 27-letniego Ireneusza Puszkaruk. Mężczyzna uciekł w niedzielę z policyjnego konwoju. Poszukiwania prowadzone są na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Lubinie.

 

Policyjny wydział kontroli zajął się sprawą ucieczki 27-letniego mężczyzny z konwoju w Lubinie na Dolnym Śląsku – informuje RMF FM. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że mężczyzna uciekł w niedzielę podczas konwoju z prokuratury do policyjnej komendy.

Już po przesłuchaniu mężczyznę przejęli dwaj policjanci. Wiadomo, że miał założone kajdanki, ale udało mu się jednak uciec. Policjanci z wydziału kontroli sprawdzają, czy konwojowanie było prawidłowe.

Jak ustalili dziennikarze RMF FM, 27-latek jest znany policji. Notowany był m.in. za przestępstwa narkotykowe oraz znieważenie funkcjonariusza publicznego. Tym razem mężczyzna został zatrzymany w związku z kradzieżą samochodu.

Policja podaje rysopis uciekiniera: Wzrost 171-175 cm, szczupły, waga około 85 kg, ogolony na łyso, twarz owalna, cera blada, uzębienie pełne. Posiada tatuaże na lewym i prawym przedramieniu, a także na twarzy w okolicy oczu.

 

Zostaw odpowiedź