[VIDEO] „Śledź” znany jako „Robert RS77” zatrzymany przez policję w klubie MMA

Fot. policja.pl
3 20 072

Stołeczna policja zlikwidowała magazyn narkotykowy oraz zatrzymała dwóch podejrzanych mężczyzn. Wśród nich znalazł się dobrze znany organom ścigania gangster o pseudonimie „Śledź”.

Robert Sz. w przeszłości uważany był za jednego z liderów gangu markowsko-wołomińskiego. Wypracował sobie wysoką pozycję z przestępczym półświatku i przez wiele lat był prawą ręką słynnego bossa z Marek Andrzeja P. ps. „Salaput”.

„Śledź” ma na swoim koncie liczne wyroki, a za kratami spędził kilkanaście lat. Razem ze swoimi ludźmi dokonywał wymuszeń haraczów od okolicznych przedsiębiorców oraz wielokrotnie wpadał w ręce policji. Dwukrotnie został zatrzymany w chwili, gdy jechał na kolejne akcje, a w bagażnikach samochodów, którymi się poruszał, funkcjonariusze znajdowali m.in. butelki z benzyną, czy też siekiery i kominiarki.

Po opuszczeniu zakładu karnego w ostatnim czasie „Śledź” stał się popularny jako Robert RS77. Regularnie był widywany w towarzystwie raperów, czy też zawodników MMA. Sam trenował w klubie #Sport Plus w podwarszawskich Markach.

Robert Sz. aresztowany za posiadanie narkotyków

Kilka dni temu media obiegła wiadomość o jego zatrzymaniu. Teraz szczegółowe informacje przekazała sama policja. Zgodnie z komunikatem służb, funkcjonariusze obserwowali klub sportów walki w Markach, gdyż mieli informacje, że może znajdować się tam magazyn narkotyków.

Gdy do lokalu weszło dwóch podejrzanych mężczyzn, mundurowi postanowi wkroczyć do akcji i musieli siłą dostać się do środka. Kiedy wkroczyli do klubu, jeden z mężczyzn miał akurat wyrzucać narkotyki przez okno. Reszta nielegalnych substancji znajdowała się w pralce.

Mundurowi łącznie zabezpieczyli 13 kg klefedronu oraz gotówkę, w tym 19 tys. złotych oraz 2,7 tys. euro.

Do sprawy zatrzymano 45-letniego „Śledzia” oraz jego 33-letniego kompana. Obaj usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych, za co grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Zgodnie z decyzją sądu zostali oni aresztowani na 3 miesiące.

Źródło: policja.pl, TVP INFO

3 Komentarze
  1. iker93 mówi

    potężny git z tego Robercika

  2. Michał mówi

    Brawo policja wreszcie wiecie gdzie szukać , teraz tylko że by sądy nie spierdolily i ich nie puściły za kilka miesiecy, tej łysej palę gratuluję dresika? , teraz jego powini tym karmić

  3. m mówi

    Uwaga Śledziu się rozpruł!

Zostaw odpowiedź