Rambo będzie walczył z… kartelami

fot. "Rambo: Last blood"
0 1 523

W ciągu ostatnich miesięcy pojawiały się w sieci zdjęcia z planu i skąpe materiały promocyjne. Lionsgate jednak długo nie podawało żadnego dokładnego terminu, kiedy możemy spodziewać się premiery filmu.

Wiadomo było, że odbędzie się ona jesienią. Teraz wiadomo, że Rambo: Last blood trafi na ekrany kin 20 września. W roli głównej, oczywiście, Sylvester Stallone. Piąta część będzie zarazem ostatnią odsłoną serii.

W Rambo: Last blood główny bohater prowadzi spokojne życie farmera w Arizonie, które jednak pewnego dnia zostaje przerwane. Gabriella, córka jednej z jego pracownic zostaje porwana przez meksykański kartel zajmujący się handlem ludźmi.  Rambo wyrusza więc do Meksyku, by ją uratować. Tam, były żołnierz sił specjalnych, zyska nowego sprzymierzeńca i razem wymierzą sprawiedliwość.

Reżyserem Rambo V: Last Blood jest Adrian Grunberg, zaś scenariusz napisał Stallone i Matt Cirulnick. Film ma być ostatnim powrotem aktora do kultowej roli Rambo, którego spopularyzował w latach 80-tych.

John Rambo ponownie wkroczy do akcji 20 września 2019 roku.

źródło: https://whatnext.pl/oficjalna-data-premiery-rambo-last-blood/?fbclid=IwAR27QrBbkycBMmcotG8U4d0uJyaJrepHfD4iUQ-tIVq8s6tG9UJuLSgYzHc

Zostaw odpowiedź