„Prison Simulator” – brutalna gra, w której możesz znęcać się nad więźniami (VIDEO)

Fot. "Prison Simulator"
0 4 088

W grze Prison Simulator wcielamy się w postać funkcjonariusza Służby Więziennej, który za miesiąc ma dostać swój wymarzony awans.

Ostatni miesiąc w zakładzie karnym w Nebrasce wydaje jednak się wyjątkowo długi, a administracja wciska naszemu bohaterowi coraz bardziej wymagające zadania, jednocześnie wymagając ich wykonania co do joty pod groźbą zwolnienia.

Wypłata niestety jest głęboko niewystarczająca, a więźniowie też są przecież ludźmi, którym należy się od czasu do czasu sekretna paczka lub polubowne przymknięcie oka na niezgodne z regulaminem zachowanie.

Stałość posady i poziom niebezpieczeństwa obchodu bezpośrednio zależą zaś od naszych układów z szefostwem oraz osadzonymi.

Każdego dnia miesiąca funkcjonariuszowi SW zlecane są coraz trudniejsze zadania, które musi spełnić – od zwykłego obchodu korytarzy, poprzez przeszukania cel w poszukiwaniu zakazanych przedmiotów, przyjmowanie nowych więźniów, utrzymywanie porządku, tłumienie zamieszek, nadzorowanie odwiedzin aż po wykonywanie egzekucji na krześle elektrycznym.

Spełnianie ich jest wymagane do dalszego postępu, gdyż niezadowolenie przełożonych może zaowocować naszym bezrobociem oraz końcem gry.

Jak widać na zwiastunie, gracz może nie tylko pacyfikować pałką więźniów, ale i dokonywać układów z osadzonymi, wykonywać na nich wyroki śmierci czy nagrywać intymne sceny.

Przeszukamy również ich cele w poszukiwaniu niebezpiecznych przedmiotów i narkotyków. Kiedy coś znajdziemy, istnieje możliwość ukarania więźnia.

Na ten moment data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Przewiduje się, że pełna wersja produkcji będzie dostępna dla graczy w przyszłym roku.

Na ten moment można zagrać w demo. W grudniu pojawi się także bezpłatny prolog do gry, który trafi na platformę Steam.

Źródło: gry-online.pl / gram.pl

Zostaw odpowiedź