Porwali Polaka udając agentów Interpolu. Mężczyzna zmarł w szpitalu

Fot. Mężczyzna podejrzany o uprowadzenie Polaka, policja
0 9 367

Brytyjska policja prosi o pomoc i publikuje zdjęcie podejrzanego o udział w porwaniu i doprowadzeniu do śmieci 45-letniego Polaka. 

Tomasz Samel został uprowadzony ze swojego domu w Birmingham 27 marca 2019 roku około godziny 8:45. Grupa porywaczy podjechała pod dom ofiary białą furgonetką – Peugeotem Boxerem – z prawdopodobnie fałszywą rejestracją OY55 MVT.

Tego samego dnia około godziny 22:45 Polak zaczął dobijać się do drzwi jednego z domów w Bickerstaffe, miejscowości leżącej ponad 160 km od Birmingham.

Mężczyzna był ciężko ranny, miał poparzone 75 proc. powierzchni ciała. Trafił do zajmującego się oparzeniami szpitala w Liverpoolu, gdzie zmarł 21 czerwca.

Fot. Tomasz Samel, policja

Prowadząca od roku śledztwo policja z West Midlands ustaliła, że mężczyźni, którzy zabrali go z domu, podszywali się pod funkcjonariuszy Interpolu.

W środę West Midlands Police udostępniła zdjęcie Kevina Woodena, który jest poszukiwany w związku z porwaniem i morderstwem Polaka. Śledczy apelują do wszystkich osób posiadających informacje o poszukiwanym, by skontaktowały się z nimi.

Źródło: Polsat News

Zostaw odpowiedź