Nocna strzelanina w Warszawie. Poszukiwane są cztery auta, którymi uciekli podejrzani

fot. miejsce zdarzenia, Warszawa w pigułce
0 2 527

Wczoraj w późnych godzinach wieczornych w Warszawie, doszło do wymiany ognia. Interweniowała policja. Poszukiwane są cztery samochody, którymi poruszają się podejrzani – poinformował portal warszawawpigulce.pl.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem na ul. Królewicza Jakuba w warszawskim Wilanowie. Pierwsze, wstępne informacje mówią o wymianie ognia pomiędzy grupą osób, a policją. Według doniesień portalu, służby organizują obławę na podejrzanych.

Jak nieoficjalnie ustalili dziennikarze Kryminalnej Polski, sprawa może mieć podłoże narkotykowe. Wymiana ognia miała miejsce między niezidentyfikowaną grupą osób i funkcjonariuszami policji.

Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Duża część terenu ogrodzona jest taśmą, a na ulicy leżą łuski. W chwili obecnej nie wiadomo jaką bronią posługiwali się sprawcy. Policja nie zdradza szczegółów zajścia.

Technicy policyjni zabezpieczyli przedmiot, który przypomina magazynek. Zabezpieczane są również łuski znajdujące się na ulicy. Trwają intensywne czynności policji.

źródło: warszawawpigulce.pl / kryminalnapolska.pl

Zostaw odpowiedź