Nietypowy wypadek na autostradzie. Ponad 220 kg marihuany zablokowało drogę

Fot. miejsce zdarzenia, Twitter
0 3 638

W Stanach Zjednoczonych doszło do nietypowego wypadku. Co ciekawe, miał on miejsce 20 kwietnia, czyli w Światowy Dzień Marihuany.

O całej sprawie za pośrednictwem social mediów poinformowała stanowa policja z Missouri. Zdarzenie miało miejsce na autostradzie międzystanowej I-70 w hrabstwie Callaway.

Kierowca pickupa GMC Sierra jadący prawdopodobnie zbyt dużą prędkością próbował ominąć rozbite wcześniej pojazdy, które znajdowały się na drodze. Mężczyzna gwałtownie skręcił, po czym stracił panowanie nad autem i uderzył w tył ciężarówki.

W wyniku zderzenia z pickupa wypadły plastikowe torby, które zablokowały autostradę. Na miejsce wezwano policję i jak się okazało, w opakowaniach znajdowała się marihuana. Łącznie zabezpieczono ponad 226 kilogramów narkotyków.

Do sprawy zatrzymano dwóch mężczyzn pochodzenia meksykańskiego oraz kobietę. David Mora oraz Victor Gonzalez usłyszeli zarzuty dotyczące handlu narkotykami kierowca został również oskarżony o brawurową jazdę. Podejrzanym może grozić nawet od 10 do 30 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze odpowiedzieli na wypadek na I-70 w hrabstwie Callaway i znaleźli 500 funtów porozrzucanej marihuany. Na szczęście nikt nie został poważnie ranny – przekazała za pośrednictwem Twittera policja z Missouri.

Źródło: Twitter/nypost.com

Zostaw odpowiedź