Nadchodzi Narcos Mexico

0 1 615

Po trzech sezonach eksploracji wojny kokainowej w Kolumbii zarówno w świecie przed, jak i po Pablo Escobarze, Narcos przechodzi reset i w swoim czwartym sezonie, zbada początki meksykańskiego kartelu Guadalajara.

 

Nowa seria będzie przedstawiać rozwój kartelu Guadalajara w latach 80., kiedy Felix Gallardo (Luna) przejmuje stery, jednocząc handlarzy w celu zbudowania imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Pena) przenosi się z żoną i synem z Kalifornii do Guadalajary, aby zająć nowe stanowisko, jednak szybko orientuje się, że jego zadanie będzie trudniejsze niż kiedykolwiek mógł sobie wyobrazić.

Gdy Kiki gromadzi informacje wywiadowcze na temat Felixa, rozwija się tragiczny ciąg wydarzeń.

Kiki opisywany jest jako człowiek rodzinny i tajny agent DEA, który zebrał cenne informacje za pośrednictwem szeregu informatorów wokół Feliksa i jego nowo wybitego kartelu Guadalajara. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że nie docenił wyrafinowania Gallardo.

Felix, lider kartelu Guadalajara, jest jednym z największych narkobaronów w historii Meksyku i twórcą nowoczesnego meksykańskiego handlu narkotykami. Określany jest jako cichy, odważny i o bystrym umyśle. Lojalny wobec swoich przyjaciół, współpracowników i pracowników.

Do tej pory seria została nakręcona w całości w Kolumbii, obrazując losy króla kokainy, Escobara (granego przez Wagnera Mourę) i jego następców, kartelu Cali.

Przypomnijmy że całkiem niedawno jeden z członków ekipy, podczas szukania odpowiednich miejsc do kręcenia czwartego sezonu, został znaleziony martwy w swoim samochodzie. Jak widać twórcy nieodpuścili. Według Netflix nowy sezon obejrzymy jeszcze w tym roku.

źródło: hollywoodreporter

Zostaw odpowiedź