Masa przegrywa w sądzie z Gołotą. Będzie musiał przeprosić pięściarza

fot. "Masa" mat. prasowe
1 15 972

Po czterech latach procesu Jarosław S., ps. Masa przegrał batalię sądową z Andrzejem Gołotą. Sąd nakazał mu przeprosić boksera na łamach prasy i wpłacić 10 tys. zł na fundację.

– Sąd Apelacyjny w Warszawie wydał prawomocny wyrok, który uznaje, że Jarosław Sokołowski ps. Masa, bezprawnie upubliczniał niepoparte żadnym dowodem insynuacje o rzekomym ustawieniu walki Andrzeja Gołoty z Grantem, czym naruszył dobra osobiste mojego klienta – informuje mec. Grzegorz Szwoch, prawnik polskiego boksera.

Wszystko zaczęło się od jednej z książek, której współautorem jest S., gdzie zasugerowano, że Gołota celowo poddał walkę z Michaelem Grantem aby boss grupy ożarowskiej, Andrzej K. ps. Pershing mógł zarobić krocie na zakładach bukmacherskich.

Sąd nakazał „Masie” opublikowanie przeprosin na łamach „Super Expressu”, wpłatę 10 tys. zł na wskazaną fundację oraz zwrot kosztów zastępstwa adwokackiego. – Jednocześnie ten prawomocny wyrok utwierdza nas w przekonaniu, że nazwanie „Masy” kłamcą, przez panią Mariolę Gołotę, miało twarde podstawy – podkreśla mec. Szwoch.

Jarosław S., ps. Masa od maja 2018 roku przebywa w areszcie, podejrzany o wyłudzenia, łapownictwo i powoływanie się na wpływy w policji.

1 komentarz
  1. popekrr mówi

    Największy, #KORONAVIRUS w Historii Polski! STOP ROZYEBUSOM! Ustawa o świadku koronnym i małym świadku koronnym powinna być NATYCHMIAST zlikwidowana! Król Rozyebusów pokazał prawdziwe oblicze, jak wygląda status świadka koronnego! Drodzy Państwo przestępcy popełniają przestępstwa, (ŚWIADOMIE)! Zarabiają miliony, kiedy dupa się pali, oni nagle żałują za grzechy! TO BZDURA! Miliony te, trzeba wydać! Idą na układ z prokuraturą, często gęsto robiąc biznesy! Jak w.w., Korona! Ludzie My wszyscy płacimy za to! Prawdziwi przestępcy, którzy pakują do więzienia niewinne osoby, żyją jak Królowie, popełniając kolejne przestępstwa! Dalej robią gangsterskie biznesy! Spędziłem, w Polskich więzieniach ponad trzy lata! Znam to od podszewki! chwdp.tv Zapraszam

Zostaw odpowiedź