Mafijny boss miał zlecić porwanie dzieci niemieckiego rapera. Wcześniej byli wspólnikami

0 6 022

40 letni Bushido to jeden z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich raperów. W przeszłości był on wspólnikiem bossa klanu mafijnego, Arafat’a Abou-Chaker’a.

Bushido, który tak naprawdę nazywa się Anis Mohamed Youssef Ferchich, przez lata był oskarżany o to, że „jest własnością” gangstera. Miał płacić haracz za pomoc w rozwoju kariery i zmuszanie konkurujących raperów do opuszczenia Berlina.

Bushido wielokrotnie zaprzeczał takim doniesieniom, jednak przyznał, że Arafat to jego bliski przyjaciel i razem prowadzili biznes.

Dopiero w kwietniu 2013 roku wyszło na jaw, że artysta trzy lata wcześniej podpisał pełnomocnictwo ogólne, które umożliwiło gangsterowi dostęp do całego majątku artysty, w tym kont bankowych, aut czy zysków.

Niemiecki magazyn „Stern” opublikował dokument oraz zrelacjonował powiązania rapera z mafią.

Według informatorki policji, kuzynki Arafat’a, boss mafii wraz ze swoim bratem planowali oblać kwasem żonę rapera, a także porwać jego dzieci.

Prawdopodobnie miał to być akt zemsty na artyście, za zerwanie kontaktów i odcięcie się od klanu Abou-Chakers w marcu 2018 roku.

Aktualnie Arafat znajduje się w berlińskim areszcie. Natomiast jego młodszy brat Yasser został zatrzymany w Danii, skąd zostanie ekstradowany. Według śledczych plan mafiozów znajdował się na etapie poszukiwań ludzi odpowiednich do dokonania porwania.

źródło: dw.com, ccdiscovery.com

Zostaw odpowiedź