Kokaina za 30 milionów ukryta w bananach. Narkotyki trafiły do warszawskiego Carrefoura [WIDEO]

Fot. zabezpieczone narkotyki, policja
0 4 515

Stołeczna policja zabezpieczyła narkotyki warte kilkadziesiąt milionów złotych. Trafiły one do kilku sklepów w Warszawie i okolicznych miejscowościach.

Kokaina znajdowała się w zielonych opakowaniach ukrytych w kartonach z bananami. Pracownicy poinformowali kierownictwo sklepu, które to powiadomiło inne punkty. Łącznie funkcjonariusze skonfiskowali 160 kilogramów kokainy.

Całkowitą wartość zabezpieczonych narkotyków oszacowano na ponad 30 milionów złotych.

Policjanci stołecznego Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową zabezpieczyli ponad 160 kg kokainy. Narkotyki ujawniono w kilku punktach jednej z sieci sklepów. Wartość narkotyków przekroczyła 30 mln złotych. Dzisiaj czynności są kontynuowane – poinformowała policja na Twitterze.

Biuro Prasowe sklepu Carrefour Polska przyznało, że to właśnie w ich sklepach znaleziono narkotyki. W oficjalnym komunikacie czytamy – Potwierdzamy, że w czwartek, 10 czerwca br. w godzinach popołudniowych, w jednym z naszych sklepów w Warszawie, pracownicy znaleźli podejrzane paczki w świeżej dostawie bananów.

Zawiadomili oni o tym niezwłocznie policję, która szybko zabezpieczyła partię towaru oraz wszczęła śledztwo, które jest obecnie w toku. Nasza sieć w pełni współpracuje ze służbami we wszystkich aspektach tej sprawy.

Działania w tej sprawie realizowane są na terenie województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. Od początku roku stołeczna policja zabezpieczyła już ponad pół tony narkotyków.

Źródło Polsat News Policja
Zostaw odpowiedź