Jest duża szansa na Młode Wilki 3!

fot. Jarosław Jakimowicz
1 5 298

Film w reżyserii Jarosława Żamojdy, powstawał w środku kolorowych i wspominanych z nostalgią lat ’90. Jest tam wszystko czego trzeba aby osobom, które własnie w tym czasie przeżywały swoją młodość, zakręciła się łezka w oku.

Zdjęcia do filmu zaczęto kręcić we wrześniu 1994 r. zaś premiera filmu przypadła na maj 1996 r. Mamy więc przekrój samego serca lat ’90, przekazany w cwaniacko-gangsterskim klimacie.

Historia “Kobry”, “Cichego”, “Skorpiona” i “Biedrony” zaczyna się od balu maturalnego, na którym wyróżnienie otrzymuje niejaki “Prymus”, wzorowy uczeń grany przez Piotra Szwedesa.

W 1997 roku pojawiła się kolejna część filmu – “Młode wilki 1/2”, pokazująca wydarzenia sprzed części pierwszej.  Występ Anny Muchy i Krzysztofa Antkowiaka nie wzbudził jednak takiego zachwytu, jak gra głównych aktorów w pierwszej części.

Na kanale Kryminalna Polska, jeden z głównych bohaterów Młodych Wilków czyli Jarosław Jakimowicz grający Cichego, zdradził że trwają już zaawansowane prace nad kontynuacją filmu.

Aby nie wzbudzać kontrowersji wiekiem aktorów, film ma nazywać się po prostu Wilki. Zdjęcia mają ruszyć późną wiosną lub latem tego roku.

Więcej szczegółów o planowanej produkcji, w wywiadzie Piotra Szatkowskiego.

1 komentarz
  1. Młode Wilki Szczecin mówi

    Młode Wilki część 3- obowiązkowo musi być akcja w Szczecinie.
    Czekamy na naprawdę fajna część młodych wilkow!

Zostaw odpowiedź