Jaworzno – aresztowany 25-latek za posiadanie znacznej ilości narkotyków

0 1 212

Zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków usłyszał 25-letni jaworznianin. W wynajmowanej przez niego piwnicy policjanci zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę i tabletki ekstazy, z których można było przygotować łącznie ponad 10 tys. porcji. Na wniosek śledczych, sąd zastosował wobec mężczyzny 3 miesięczny areszt.

 

Kryminalni z jaworznickiej komendy zatrzymali 25-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie wielogodzinnych czynności policjanci znaleźli i zabezpieczyli duże ilości różnych narkotyków. Niedozwolone środki mężczyzna schował w wynajmowanej piwnicy w dzielnicy OTK. Śledczy zabezpieczyli amfetaminę, z której można przygotować 10 tys. działek dilerskich, 350 porcji marihuany oraz blisko 400 tabletek ekstazy.

Zatrzymany mężczyzna jest dobrze znany policji. W przeszłości był już karany za przestępstwa narkotykowe. 25-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Zgodnie z przepisami ustawy, grozi mu do 10 lat więzienia. Sąd Rejonowy w Jaworznie, na wniosek prokuratora, tymczasowo aresztował podejrzanego.

policja.pl

Zostaw odpowiedź