Daniel E. ps. Chulio, domniemany płatny zabójca trafił w ręce policji

fot. zatrzymany mężczyzna, policja.pl
0 16 772

Kryminalni z komendy na Bielanach z policjantami z Wydziału do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji na polecenie Sądu Okręgowego dla Warszawy Pragi zatrzymali 44-letniego mężczyznę, poszukiwanego w związku z zabójstwem dokonanym z broni palnej oraz nielegalnym posiadaniem broni. Popełniona w przeszłości zbrodnia dotyczyła porachunków grup przestępczych.

Daniel E. ps. Chulio to bowiem domniemany płatny zabójca związany z gangiem wołomińskim. 19 maja br., wraz z Markiem N. ps. Marek z Marek, zostali skazani nieprawomocnym wyrokiem na dożywotnie więzienie za zabójstwo dwóch gangsterów w klubie Tatarak w Nowym Dworze Mazowieckim. Od tego czasu Daniel E. się ukrywał.

Bielańscy policjanci w wyniku intensywnej pracy ustalili kryjówkę oskarżonego. Do zatrzymania, w którym udział brali również funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Warszawie doszło na jednej z posesji w powiecie przysuskim. Zgodnie z postanowieniem sądu o tymczasowym aresztowaniu na okres 6 miesięcy, zatrzymany trafił do aresztu śledczego.

źródło: KSP Warszawa

 

Zostaw odpowiedź