Aresztowania za przestępstwa narkotykowe

0 795

Wspólne działania policjantów z wydziału kryminalnego z Dębicy, komendy wojewódzkiej z Rzeszowa i policyjnych antyterrorystów z Krakowa pozwoliły zatrzymać dwóch mężczyzn, zajmujących się przestępczością narkotykową. Policjanci zabezpieczyli 0,5 kilograma amfetaminy i marihuanę w tej samej ilości. Mężczyźni usłyszeli prokuratorskie zarzuty. Decyzją sądu zostali aresztowani na trzy miesiące.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy wspólnie z funkcjonariuszami z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie, mieli informację, że dwóch mężczyzn może posiadać i zajmować się handlem narkotykami. Z policyjnych ustaleń wynikało, że w ten nielegalny proceder zaangażowani są dwaj mieszkańcy województwa małopolskiego.

Funkcjonariusze z wydziałów kryminalnych obu komend zajmujący się przestępczością narkotykową ustalili, że w połowie lipca, w Krakowie ma dojść do transakcji związanej ze sprzedażą narkotyków. Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 35-latka z Jordanowa. Mężczyzna był w trakcie sprzedaży narkotyków.

Podczas wykonywanych czynności funkcjonariusze ustalili, że w ten proceder zamieszany jest również znajomy mieszkańca Jordanowa. Podkarpaccy policjanci wspierani przez krakowskich antyterrorystów zatrzymali 36-latek z Krakowa. Podczas przeszukania w miejscach zamieszkania obu mężczyzn policjanci zabezpieczyli 0,5 kilograma amfetaminy i taką samą ilość marihuany.

Prokurator przedstawił mężczyznom zarzuty. Sąd Rejonowy w Dębicy zastosował wobec zatrzymanych środki zapobiegawcze w postaci aresztu tymczasowego na okres trzech miesięcy.

Za popełnione przestępstwo mężczyzną grozi kara pozbawienia wolności od 2 do lat 12.

Zostaw odpowiedź

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra