Albański gang okradał wille w Hiszpanii. Piłkarz PSG stracił ponad 3 mln euro

Fot. Marco Verratti, YouTube
1 2 571

Pod koniec ubiegłego miesiąca głośno zrobiło się o tym, że włoski piłkarz padł ofiarą rabusiów. Jak się okazało, przestępcy mają na swoim koncie więcej włamań i kradzieży.

28 czerwca media obiegła informacja, że Marco Verratti stracił kosztowności warte około 3 miliony euro. Został on okradziony podczas wakacji na Ibizie. Pod jego nieobecność złodzieje włamali się do willi, z której zabrali gotówkę oraz biżuterię.

Verratti zgłosił sprawę na policję i jak się okazało, za kradzieżą mieli stać członkowie grupy, którzy znajdowali się na celowniku służb przez ostatnie kilka miesięcy. Łącznie organy ścigania zatrzymały 7 osób wchodzących w skład albańskiego gangu.

Dwóch podejrzanych wpadło w trakcie powrotu z Ibizy. W ich samochodzie policja ujawniła skrytki, w których znajdowały się kosztowności należące do piłkarza PSG.

Dobrze zorganizowany gang ma odpowiadać za co najmniej 15 podobnych kradzieży. Przestępcy obierali sobie za cel luksusowe wille celebrytów oraz biznesmenów. Pomagało im małżeństwo z Malagi, które m.in. dostarczało niezbędny sprzęt, pojazdy czy wskazywało odpowiednie wille do rabunków.

Źródło: sport.pl/Twitter

1 komentarz
  1. Jihad mówi

    To nie pierwszy taki przypadek piłkarza

Zostaw odpowiedź