14-latka obrabowała jeden z amerykańskich banków

fot. obrabowany bank Bay Coast
1 1 556

Dwie nastolatki zostały oskarżone o napad na placówkę banku w Fall River w Massachusetts. Jedna z nich weszła do banku z bronią, a druga pomogła w ucieczce.

Według ustaleń, w środę około godziny 15:45, 14-letnia  dziewczyna weszła uzbrojona do banku BayCoast i zażądała pieniędzy. Nastolatka groziła przy tym, że w przeciwnym razie „wysadzi wszystko i zabije każdego”.

Kiedy pracownik wydał nieokreśloną sumę pieniędzy, podejrzana opuściła budynek i dokonała ucieczki. Niedługo później policja dostała zgłoszenie o napadzie dokonanym przez młodą dziewczynę, ubraną w charakterystyczną bluzę jednego z klubów futbolowych.

Złodziejkę udało się szybko zlokalizować dzięki ulicznemu monitoringowi. Policja zebrała nagrania z kilku okolicznych kamer i ustaliła drogę ucieczki nastolatki. Kiedy wyszła z banku udała się do zaparkowanego niedaleko auta Toyoty Camry, kierowanego przez jej starszą koleżankę.

Namierzenie auta po tablicach rejestracyjnych pozwoliło na późniejsze wytypowanie posiadłości, na terenie której mogły znajdować się dziewczyny.

Kiedy policja znalazła Toyotę z miejsca zdarzenia, przeszukała kryjówkę i aresztowała nastolatki pod zarzutem napadu na bank. Jedna z nich wciąż miała na sobie te same ubrania, co podczas rabunku…

źródło: bostonglobe.com

1 komentarz
  1. jaca mówi

    pierwsze koty za ploty, nastepny napad bedzie dopracowany- nauczy sie na bledach 🙂 miala jaja, tak swoja droga..

Zostaw odpowiedź