Znamy datę premiery i zarys fabuły filmu „Psy 3”

fot. Kadr z filmu Psy 2
0 10 602

Kilka dni temu Cezary Pazura poinformował na swoim kanale YouTube, że trwają już zdjęcia do trzeciej części “Psów”. Teraz znany aktor dorzucił garść nowych informacji podając m.in pełny tytuł filmu oraz zarys fabuły.

„Psy 3 – w imię zasad”, taki tytuł będzie nosiła trzecia cześć kultowego filmu – zdradził na antenie radia RMF FM Cezary Pazura.

Kręcimy dość mocne sceny i zachowujemy się czasem jak dzieciaki, które po 25 latach znów dorwały się do ulubionej zabawki (…) nas to bardzo kręci, na planie pełna ekscytacja– zapewnia w rozmowie z RMF FM Cezary Pazura.  – Jest w tym coś magicznego.

Aktor zdradził także kilka szczegółów odnośnie samej fabuły:

Franz Maurer po 25 latach wychodzi z więzienia. I z jakiegoś powodu odnajduje Waldka Morawca, czyli mnie, po drugiej części wiemy, że inwalidę bez palca, z tego co wiem ze scenariusza – rencistę z drugą grupą inwalidzką  – opowiada Pazura.

Za kamerą stanął Władysław Pasikowski, twórca dwóch poprzednich filmów z cyklu, “Psów” (1992) i “Psów II: Ostatniej krwi” (1994).

Cieszę się, że Władysław Pasikowski dojrzał do takiej decyzji, żeby ten temat pokazać na nowo. My jesteśmy już inni po 25 latach. Mamy inną wrażliwość, jesteśmy po przejściach i Franz Maurer, i Waldemar Morawiec.

Władysław Pasikowski też jest innym reżyserem niż kiedyś. Jest reżyserem okrzepłym, dojrzałym (…) I on naprawdę korzysta z pomysłów, z życia. Ta historia, którą zobaczymy w trzecich „Psach”, mogłaby się przydarzyć każdemu  – mówi w RMF FM Cezary Pazura.

Mamy trudne, skomplikowane sceny. Również fizycznie. I to jest opowiadane brawurowo, po amerykańsku. Te obrazki, które udało mi się zobaczyć na monitorach podglądu, to są dla mnie obrazki marzeń. Takie filmy chcę oglądać – dodaje aktor.

W obsadzie „Psów 3” zobaczymy m.in. Bogusława Lindę, Cezarego Pazurę i Artura Żmijewskiego, którzy ponownie wcielą się w postacie Maurera, Waldemara Morawca i Radosława Wolfa.

Premiera filmu zaplanowana jest na 17 stycznia 2020 roku.

źródło:RMF FM

Zostaw odpowiedź