Znamy datę premiery filmu o „Rodzinie Soprano”!

fot. kadr z serialu
0 1 761

New Line Cinema ogłosiło, że kinowy prequel „Rodziny Soprano” trafi na ekrany 25 września 2020 roku. Premiera w okresie tzw. sezonu nagród świadczy o tym, że wytwórnia planuje wystawić film do wyścigu oscarowego. 

Akcja „The Many Saints of Newark” ma się rozgrywać w latach 60., gdy na ulicach tytułowego miasta trwała brutalna wojna między afroamerykańskimi a włoskimi gangami.

Na ekranie pojawią się zarówno  postacie znane z serialu, jak i całkiem nowi bohaterowie. Tony Soprano ma początkowo zostać ukazany jako 9 letni chłopiec, który jest fanem drużyny NY Yankees. Zobaczymy go także, jako 16-letniego, długowłosego zawodnika, szkolnej drużyny football’owej (w tej roli Michael Gandolfini syn Jamesa).

Ponadto mają pojawić się takie postacie jak Corrado, Livia Soprano, Giovanni “Johnny Boy” – ojciec Tonego, którego w serialu mogliśmy zobaczyć w retrospekcjach, a także inni bohaterowie znani z oryginalnej produkcji.

Najważniejszą postacią filmowej historii będzie Dickie Moltisanti, ojciec Christophera, który był często wspominany w serialu.

Zaplanowano także dodanie nowych bohaterów, nikomu wcześniej nieznanych. Jednym z nich ma być Aldo Moltisanti, który może być dziadkiem Tony’ego

Zdjęcia ruszają wiosną.

Zostaw odpowiedź