Wiemy o czym będą „Odwróceni 2”!

0 2 397

fot. „Blacha”/kadr z serialu 

W ciągu kilku tygodni rozpoczną się prace na planie drugiego sezonu serialu sensacyjnego „Odwróceni”, który TVN emitował 11 lat temu. Do swoich ról powróci część obsady, w tym Robert Więckiewicz i Artur Żmijewski. – Historia dzieje się wśród dzieci Blachy i Sikory – powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

W pierwszej części serialu, opartego w dużej mierze na programie dokumentalnym „Alfabet mafii”, oglądaliśmy porachunki podwarszawskich gangów lat 90-tych.

Głównymi bohaterami „Odwróconych” byli „Blacha”, gangster nawiązujący do osoby Jarosława Sokołowskiego ps. „Masa”, oraz Paweł Sikora, policjant inspirowany postacią Piotr Wróbla, funkcjonariusza, który zwerbował „Masę” na policyjnego agenta.

Jak wiemy, obaj panowie na pewno pojawią się w części drugiej. Uwaga zostanie jednak skierowana na młodsze pokolenie. Jak mówi Edward Miszczak:

„Blacha i Sikora mieli dzieci, inni bohaterowie też. Teraz ta historia dzieje się wśród dzieci bohaterów „Odwróconych”. Okazuje się, że „młody Pruszków” jest jeszcze bardziej bezwzględny niż pierwsza grupa pruszkowska”

Tak więc, możemy się spodziewać brutalnych porachunków pokolenia „młodych wilków”.

Prace scenariuszowe nad kontynuacją trwały w TVN od wielu miesięcy, a czuwał nad tym Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Scenariusze odcinków są gotowe, produkcja wchodzi w fazę kręcenia zdjęć.

Jest szansa, że serial pojawi się w wiosennej ramówce TVN.

źródło: wirtualnemedia.pl

Zostaw odpowiedź