(VIDEO) Rozpędzoną motorówka wpłynęli na brzeg. Plażowicze rzucili się na przemytników

Fot. Twitter
0 5 991

Hiszpańscy plażowicze pomogli schwytać przemytników, którzy uciekali przed Guardia Civil. Przestępcy próbowali przeszmuglować 700 kilogramów narkotyków.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę wieczorem w południowej części prowincji Grenada. Pościg za przemytnikami rozpoczął się, kiedy morska policja zauważyła podejrzaną motorówkę niedaleko plaży Melicena.

Przestępcy zaczęli uciekać w kierunku brzegu, a całe zdarzenie zarejestrowali świadkowie, którzy nagrania udostępnili w sieci. Rozpędzona motorówka zatrzymała się na piasku, o mało nie uderzając w jednego z plażowiczów. Ścigani mężczyźni porzucili łódź i wyskoczyli na brzeg.

Plażowicze, w tym funkcjonariusz policji, rzucili się za jednym z przestępców. Powalili go na ziemię i przytrzymali do czasu, aż na miejsce przybyła Guardia Civil. Drugi z mężczyzn również został zatrzymany niedaleko plaży.

Kiedy służby zajmowały się przestępcą, świadkowie zdarzenia poszli sprawdzić, co znajduje się w porzuconej motorowce. Jak się okazało, przemytnicy mieli na pokładzie 700 kilogramów marihuany.

 

Zostaw odpowiedź