„The Irishman” od dzisiaj na Netflix. Czeka nas 3,5-godzinny seans z Alem Pacino, Robertem De Niro i Joe Pesci’m

fot. Netflix
0 8 567

Od dzisiaj można oglądać, długo wyczekiwanego Irlandczyka, na platformie Netflixa.  Na duże ekrany film zawitał w Polsce kilka dni temu.

“Irlandczyk” to osadzona w powojennej Ameryce epicka, gangsterska opowieść widziana oczami weterana II wojny światowej Franka Sheerana – oszusta i płatnego mordercy pracującego dla najbardziej osławionych przestępców XX wieku.

Rozgrywająca się na przestrzeni kilkudziesięciu lat saga poświęcona jest jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych – tajemniczemu zaginięciu legendarnego przywódcy związków zawodowych Jimmy’ego Hoffa.

Widzowie wezmą udział w brutalnej podróży, podczas której zostaną przed nimi odsłonięte kulisy funkcjonowania przestępczego półświatka, wewnętrznych walk o wpływy oraz kryminalnych powiązań ze światem polityki.

Ekranizacja książki „Słyszałem, że malujesz domy” Charlesa Brandta jest nie lada gratką dla fanów gangsterskich produkcji. Zobaczymy w komplecie słynną legendarną trójkę – Ala Pacino, Roberta De Niro i Joe Pesci. Twórcy filmu musieli się jednak natrudzić, aby namówić do udziału w nagraniach tego ostatniego. Aktor początkowo odmówił udziału w projekcie informując, że przebywa już na emeryturze. Cała trójka został cyfrowo odmłodzona w pierwszej części filmu.

Film w reżyserii Martina Scorsese pojawił się w polskich kinach 22 listopada. Jego premiera na Netflixie odbędzie się dziś.

źródło: http://sporwkinie.blogspot.com

Zostaw odpowiedź