Tajemnicze „Lambo” za 3 mln $. Skradzione Dubajczykowi znalazło się w Warszawie

0 1 257

fot. zabezpieczone auto

Policja zatrzymała mężczyznę, który może mieć związek z kradzieżą luksusowego Lamborghin Aventador od Oakley Design. Auto zostało zabezpieczone przez warszawskich funkcjonariuszy. Do Polski miało zostać przywiezione z Francji – na lawecie – podaje serwis TVN24

 

Cała sprawa wydaje się o tyle dziwna, że mężczyzna podający się za właściciela auta, swobodnie fotografował się z nim i zamieszczał zdjęcia na Instargramie. Kiedy jednak jeden z dziennikarzy serwisu AutoTesty.com.pl, nagrał i wrzucił do sieci filmik, z unikatowym wozem, otrzymał wiadomość, że samochód jest kradziony.

– Lamborghini przyjechało na lawecie z Cannes. W Warszawie policjanci zatrzymali kierowcę i zabezpieczyli samochód. Auto miało docelowo trafić do Wielkiej Brytanii. Prawdopodobnie należało do obywatela Dubaju – opisuje sprawę Artur Węgrzynowicz z TVN24.

Mężczyzna, który podawał się w Warszawie za nowego właściciela auta został zatrzymany. Czekamy na dalsze szczegóły tej tajemniczej sprawy. Policja nie podaje szczegółów.

źródło: https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,dubaj-cannes-warszawa-zagadkowa-podroz-luksusowego-lamborghini,268963.html

Zostaw odpowiedź