Symulator dilera narkotyków w wersji próbnej za darmo

Fot. Scena z gry
0 3 869

Firma PlayWay i studio Byterunner Games opublikowały demo Drug Dealer Simulator – nietypowej produkcji, która pozwala graczom wcielić się w dilera narkotyków.

Wersja próbna dostępna jest dla każdego zainteresowanego za darmo za pośrednictwem platformy dystrybucji cyfrowej Steam. Do pobrania są pliki o łącznym rozmiarze wynoszącym ponad 6 GB.

Gracze kierują handlarzem narkotyków. Karierę rozpoczynają w niewielkiej kryjówce, by później zdobywać kontrolę nad terytorium i zatrudniać ludzi. W zależności od wyborów, zostaną „mistrzem biznesu ulicznego” lub „bezwzględnym gangsterem”.

Użytkownicy zajmują się odzyskiwaniem towaru przemycanego przez kartele i sprzedawaniem narkotyków pojedynczym klientom lub grupom przestępczym. Do tego konieczność unikania policji i agentów jednostki antynarkotykowej. Nieostrożne działania mogą jednak ściągnąć zemstę byłych wspólników, z którymi trzeba wówczas zmierzyć się w bezpośredniej walce.

Gra zaoferuje także możliwość przyrządzania własnych rodzajów „specyfików”, które następnie trafią na czarny rynek. Drug Dealer Simulator zadebiutuje na PC w pierwszym kwartale 2020 roku, ale dokładna data premiery nie jest znana.

Źródło: eurogamer.pl

Zostaw odpowiedź