„Snowfall” produkcja o narkotykowej epidemii w Los Angeles

fot. Snowfall
0 3 365

Akcja „Snowfall” rozgrywa się w latach 80. w południowo-centralnym Los Angeles. Produkcja opowiada o narkotykowej epidemii, która nastąpiła po aferze Iran-Contras.

Wydarzenie miało ogromny wpływ na miejscową kulturę i w jednej chwili zamieniło afroamerykańskie przedmieścia w ulice pełne przemocy.

Głównym bohaterem jest Franklin Saint – młody, czarnoskóry chłopak z mało zamożnej rodziny, który wprowadza „narkotyk dla bogatych” do swojego sąsiedztwa. Historia przedstawiona jest również z perspektywy meksykańskiego wrestlera i agenta CIA oskarżonego o współpracę z rebeliantami z Contras.

Za produkcję serialu odpowiedzialny jest m.in. John Singleton, którego film „Chłopaki z sąsiedztwa” został nominowany w dwóch kategoriach do Oscara i uznawany jest za jedną z najlepszych produkcji, ukazującą życie Afroamerykanów w Los Angeles.

W rolach głównych w „Snowfall” oglądamy: obiecującego, młodego brytyjskiego aktora Damsona Idrisa, Cartera Hudsona („Długa noc”) oraz Sergia Peris-Mencheta („Resident Evil: Afterlife”).

Emisja tylko w CANAL+. Powtórki w CANAL+ SERIALE.

źródło: telemagazyn.pl

Zostaw odpowiedź