Przechowywał w mieszkaniach MDMA i marihuanę

0 826

Skrupulatne czynności oraz dobre rozpoznanie wolskich kryminalnych doprowadziło do znalezienia ukrytych w dwóch mieszkaniach ponad 60 gramów MDMA i niemalże 20 gramów marihuany. Policjanci zabezpieczyli również ponad 5 tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien i zatrzymali 29-letniego mężczyznę w tej sprawie. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.

 

Funkcjonariusze z wolskiej komendy z wydziału kryminalnego posiadali informację, że na terenie dzielnicy znany im mężczyzna może posiadać narkotyki. Zorganizowali działania i skontrolowali lokal. W trakcie przeszukania mieszkań, w których przebywał 29-latek policjanci znaleźli ukryte narkotyki. Zatrzymany  29-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczone substancje to ponad 60 gramów substancji psychotropowej oraz niemalże 20 gramów marihuany. Kryminalni zabezpieczyli również ponad 5 tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy. Podejrzany usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.

Zostaw odpowiedź