Produkował w garażu narkotyki i substancje wybuchowe. Ewakuowano osiedle

fot. posesja podejrzanego, policja
1 2 811

40-latek produkował narkotyki oraz substancje wybuchowe w swoim garażu. Policja zdecydowała o ewakuacji mieszkańców osiedla.

18 lutego 2020 roku piotrkowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami wrocławskiej komendy realizując prokuratorskie śledztwo pojechali do domu 40-latka. Wcześniejsza obserwacja posesji wzbudziła podejrzenia, że mogą znajdować się tam materiały wybuchowe. Mężczyzna nie spodziewał się wizyty stróżów prawa.

Został zatrzymany przed swoim domem, kiedy wyjeżdżał samochodem z terenu posesji. Na miejscu byli też funkcjonariusze Sekcji Minersko-Pirotechnicznej KWP we Wrocławiu, funkcjonariusze straży pożarnej i pogotowie ratunkowe.

Okazało się, że w garażu 40-latka znajdowało się prowizoryczne laboratorium mogące służyć do wytwarzania środków odurzających i wybuchowych.

Podjęto decyzję o ewakuacji mieszkańców pobliskich budynków ze względu na zagrożenie życia i zdrowia. Mężczyzna trafił do piotrkowskiego aresztu.

Źródło: policja.pl

1 komentarz
  1. Staszek mówi

    Te ich Obserwacje i ustalenia śledczych…. znów jakaś prujdupa się rozjebala bo kolega pewnie w kredo tematu nie zajechał…

Zostaw odpowiedź