Poznaliśmy datę premiery „Peaky Blinders: Mastermind”

Fot. Peaky Blinders: Mastermind
0 1 336

Popularny serial gangsterski doczekał się swojej kontynuacji pod postacią gry video o tytule “Peaky Blinders: Mastermind”.

Nadchodząca strategiczno-przygodowa gra jest licencjonowaną produkcją, przy powstawaniu której pomagał sam twórca serialu Steven Knight.

Podczas zabawy kontrolujemy sześciu przedstawicieli rodziny Shelby. Każdy z nich dysponuje innymi umiejętnościami, takimi jak zastraszanie, łapówkarstwo, skradanie się czy wyważanie drzwi.

Cała gra rozgrywa się w głowie Tommy’ego, który planuje wykonanie kolejnego skoku lub intratnej akcji. W trakcie misji gracze przesuwają na wybraną pozycję konkretnego bohatera i wydają mu polecenie np. otwarcia drzwi. Następnie, korzystając z przejrzystej linii czasowej umieszczonej u dołu ekranu, przejmują kontrolę nad następną postacią, mającą możliwość korzystać z otwartego dla niej przejścia.

Akcja gry umiejscowiona została przed wydarzeniami z 1. sezonu, czyli tuż po I Wojnie Światowej i jeszcze przed pojawieniem się Grace w życiu Tommy’ego.

Kilka dni temu w sieci pojawił się kolejny zwiastun wraz z datą premiery. Gra dostępna na PC, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch będzie już 20 sierpnia.

Źródło: Curve Digital

Zostaw odpowiedź