Porachunki gangów motocyklowych. Furgonetka Hells Angels wjechała w grupę mężczyzn.

Fot. Hells Angels, mat. prasowe
0 6 617

W Monachium doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem dwóch gangów motocyklowych. Niczego niespodziewająca się grupa została potrącona w biały dzień na oczach świadków.

Mamy do czynienia z niezwykle brutalną konfrontacją znanych przez policję gangów motocyklowych” – przekazał minister spraw wewnętrznych Joachim Herrmann.

Istnieją przesłanki, że sprawcy i ofiary mają powiązania ze środowiskiem gangów motocyklowych” – powiedział rzecznik policji.

Jak podają lokalne media napastnikami mieli być uzbrojeni w noże i ostrze narzędzia członkowie Hells Angels, którzy najpierw potrącili grupę Black Jackets, a następnie ją zaatakowali.

Do sprawy aresztowano trzy osoby. Policja aktualnie prowadzi śledztwo i próbuje ustalić motywy działań przestępców. Wersja gangsterskich porachunków nie została oficjalnie potwierdzona przez mundurowych.

W wyniku potrącenia najbardziej ucierpieli trzej mężczyźni w wieku od 42 do 56 lat. Ich życiu jednak nie zagraża niebezpieczeństwo.

Minister Spraw Wewnętrznych Herrmann powiedział: „To nie do zaakceptowania, że ​​takie wojny gangów mają miejsce na ulicach w Monachium. Fakt, że pierwsi ludzie zaangażowani w zbrodnię zostali już aresztowani, jest wielkim sukcesem dla naszej policji”.

Źródło: abendzeitung-muenchen.de

Zostaw odpowiedź