Podlasie: Policja zabezpieczyła marihuanę, amfetaminę i ecstasy

0 838

fot. jeden z zatrzymanych /policja.pl

Sejneńscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, zatrzymali dwóch podejrzanych w wieku 27 i 37 lat. W mieszkaniu i garażu zajmowanym przez młodszego z nich, mundurowi zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę i ecstasy. Jeszcze tego samego dnia, policjanci zlikwidowali również plantację marihuany, o której uprawianie podejrzany jest 37-latek. Teraz dalszym losem obu mężczyzn zajmie się sąd.

 

Sejneńscy funkcjonariusze, wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, zatrzymali w miniony piątek dwóch mężczyzn w wieku 27 i 37 lat. W pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez młodszego z podejrzanych, mundurowi ujawnili i zabezpieczyli narkotyki.

Wstępne badania narkotesterem wykazały, że było to 1,1 kilograma marihuany, 378 gramów amfetaminy oraz tabletka ecstasy. Jeszcze tego samego dnia, na terenie gminy Krasnopol, mundurowi zlikwidowali również plantację marihuany, o której uprawianie podejrzany jest z kolei 37-latek.

Zabezpieczonych zostało ogółem pięć krzaków marihuany. Teraz dalszym losem obu mężczyzn zajmie się sąd.

Zostaw odpowiedź