Odwróceni „Ojcowie i córki” na ekranach 18 lutego!

fot. Robert Więckiewicz jako Blacha. / facebook.com/odwroceni2TVN/
0 4 346

Jak oficjalnie poinformowała stacja TVN, druga część serialu Odwróceni pojawi się wcześniej niż początkowo planowano, czyli już 18 lutego. Według pierwotnych ustaleń serial ukazać miał się dopiero w wiosennej ramówce. 

Akcja serialu toczy się kilkanaście lat po wydarzeniach z pierwszej części. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. “Starzy pruszkowscy” są już na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i zajęli się legalnym biznesem.

Komisarz Paweł Sikora, przeszedł na emeryturę, jednak jego córka, Lidka ( tutaj zmiana aktorki na Joannę Balasz) postanowiła pójść w jego ślady i została policjantką w Komendzie Stołecznej.

Blacha jest zaś biznesmenem, pisarzem i świadkiem koronnym celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii, spija śmietankę swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo. Nierozwiązane wydarzenia z przeszłości, niespodziewanie wracają jednak do bohaterów.

fot. Instagram/odwroceni2, zdjęcie: Anna Kowalewska /instagram/rudeoko

Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory prowadzi córka Sikory, Lidka razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt).

Komisarz-emeryt Paweł Sikora i gangster-literat Blacha muszą znów zacząć współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą  najbardziej elementarnego lęku człowieka – o własne dzieci.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Mafia PL, Odwróceni 2 będą serialem mniej gangsterskim, a bardziej psychologiczno-sensacyjnym, ze sporymi elementami komediowymi.

W serialu zobaczymy ponownie Andrzeja Zielińskiego (Mnich), Andrzeja Grabowskiego (Kowal), Janusza Chabiora (Rysiek), Artura Żmijewskiego (Sikora), Roberta Więckiewicza (Blacha) czy Wojciecha Zielińskiego (Cyga).

Zostaw odpowiedź