Nowy trailer Gomorra 4. Nowe postaci i zmiany u Gennaro

fot. Facebook/SalvatoreEsposito
0 4 751

Na kanale SKY, pojawił się właśnie nieoficjalny trailer czwartego sezonu Gomorry. Jak możemy w nim zaobserwować, bohaterów serialu czekają spore zmiany. Pojawią się też nowe postaci.

Jak poinformowali właśnie twórcy oraz aktorzy Gomorry (m.in Salvatore Esposito, Marco D’Amore) czwarty sezon serialu, na antenie telewizji Sky Atlantic zagości 29 marca.

Należy jednak pamiętać, że jest to data emisji serialu we włoskiej telewizji. Gomorra w wersji z polskim lektorem, pojawi się zapewne kilka miesięcy później (przy poprzednim sezonie było to równo sześć miesięcy).

Zdjęcia do najnowszego sezonu, zostały zakończona 29 listopada. W Polsce, nową odsłonę Gomorry ujrzymy najprawdopodobniej w serwisie streamingowym HBO GO.

Przypomnijmy – w czwartym sezonie, oprócz Włoch, zdjęcia kręcone będą w Bułgarii, Niemczech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.
Nowością tutaj będzie ostatnie państwo, a dokładnie Londyn. Inne z wymienionych lokalizacji przewijały się już w poprzednich sezonach.Jeśli chodzi o same Włochy, po raz pierwszy akcja przeniesie się do Bolonii.
Jak informuje serwis napolitoday.it, głównym zagadnieniem nowego sezonu, będą trudne wybory Gennaro, jakich będzie musiał się podejmować aby chronić swoją rodzinę.

Głównymi bohaterami najnowszych wydarzeń będą, obok Gennaro, Patrizia, Enzo i Valerio. W serialu nie zobaczymy już Ciro, który został uśmiercony w finałowym odcinku trzeciego sezonu. Aktor stanął jednak za kamerą i jako reżyser, odpowiada za kilka odcinków nowej serii.

Zostaw odpowiedź