Napad na jubilera z bronią w ręku. Trwa obława

0 885

fot. napad na jubilera, Warszawa w Pigułce 

We wtorek około godziny 12:30 dwóch zamaskowanych sprawców dokonało napadu na jubilera w centrum Legionowa. Do schwytania rabusiów zaangażowano ogromne siły policyjne.

 

Systemy policyjne zarejestrowały zdarzenie we wtorek o godzinie 12:33. O sprawie jako pierwszy poinformował portal „Warszawa w Pigułce”. Jak informuje Jarosław Florczak, oficer prasowy KPP w Legionowie, dwóch zamaskowanych sprawców z przedmiotami przypominającymi broń wtargnęło do jubilera w centrum miasta.

– Sprawcy sterroryzowali obsługę, jak i osoby znajdujące się w pomieszczeniu, dokonali zaboru mienia, po czym oddalili się – mówi Kryminalnej Polsce oficer prasowy Jarosław Florczak. – Obecnie trwają intensywne czynności, które mają na celu ustalenia i zatrzymania sprawców – dodaje.

Policja nie informuje czy podczas zdarzenia doszło do oddania strzałów z broni, którą posiadali sprawcy. Służby zapewniają, że podczas kradzieży nikt nie ucierpiał. Jak ustalili reporterzy Kryminalnej Polski, napad miał miejsce przy ulicy Władysława Reymonta 9. Na miejscu trwają policyjne czynności mające wyjaśnić przebieg zdarzenia.

źródło: kryminalnapolska.pl

Zostaw odpowiedź