Mamy pierwszy zwiastun „The Irishman”!

fot. "The Irishman"
0 1 739

W sieci właśnie został opublikowany pierwszy zwiastun, zapowiadający oczekiwany od dawna film Martina Scorsese „The Irishman”. Wcześniej mogliśmy zobaczyć jedynie króciutki, enigmatyczny teaser.

Film początkowo pojawić miał się jedynie na platformie Netflixa. Mówił o tym sam reżyser:

– Netflix podejmuje ryzyko. “The Irishman” jest ryzykownym filmem. Nikt inny nie chciał finansować zdjęć od 5 do 7 lat. Oczywiście my wszyscy się starzejemy. Netflix podjął ryzyko. – powiedział reżyser.

Z kolei Robert De Niro na festiwalu filmowym w Marrakeszu podał następującą informację:

– Rozmawialiśmy o tym z Netflixem. Zamierzają zaprezentować nasz film tak jak należy, w kinach, w najlepszych do tego miejscach.

Najprawdopodobniej wiec, film zagości na ekranach kin w Stanach Zjednoczonych. Nam zaś pozostaje trzymać kciuki i wypatrywać informacji o kinowej premierze w naszym kraju.

Scenariusz powstał na podstawie książki „Słyszałem że malujesz domy”, Charlesa Brandta, która opowiada o życiu Franka Sheerana, mafijnego egzekutora, mającego na koncie  dwadzieścia wykonanych zleceń.

Ekranizacja książki jest nie lada gratką dla fanów gangsterskich filmów. Zobaczymy bowiem w komplecie słynną legendarną trójkę – Ala Pacino, Roberta De Niro i Joe Pesci.

Twórcy produkcji musieli się jednak namęczyć aby namówić do udziału w nagraniach Joe Pesci’ego. Aktor początkowo odmówił udziału w projekcie informując, że przebywa już na emeryturze.

W tytułowego bohatera wcieli się Robert De Niro. Al Pacino zagra Hoffę czyli szefa Sheerana, zaś Joe Pesci wcieli się w mafijnego bossa Russella Bufalino. Cała trójka został cyfrowo odmłodzona w pierwszej części filmu.

Światowa premiera „Irlandczyka” została zapowiedziana na wrzesień tego roku.

Zostaw odpowiedź