Karton dopalaczy w Ożarowie

0 992

fot. znalezione dopalacze

Ożarowscy policjanci ujawnili paczkę, w której znajdowały się tzw. dopalacze. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli blisko 2,5 kilograma najprawdopodobniej niebezpiecznego suszu. W związku z tą sprawą został przesłuchany 27-letni mężczyzna.

 

Ożarowscy policjanci pod koniec ubiegłego tygodniu nie dopuścili do wprowadzenia na rynek dużej ilości dopalaczy. W toku prowadzonych czynności na jednej z posesji w gminie Ożarów funkcjonariusze ujawnili karton, w którym znajdowało się blisko 2,5 kilograma suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako tzw. dopalacz.

Przechwycone specyfiki zostały już przekazane do laboratoryjnych badań, aby ustalić ich skład chemiczny. Z informacji mundurowych wynika, że substancje te miały trafić do dalszej dystrybucji na terenie powiatu opatowskiego.

Policjanci w tej sprawie przesłuchali 27-letniego mężczyzn, zamieszkującego dom, w rejonie którego zostały ujawnione dopalacze. Stróże prawa z ożarowskiej jednostki nie wykluczają kolejnych realizacji w związku z tą sprawą.

Zostaw odpowiedź