„Irlandczyk” – pierwsze zdjęcia i data premiery

Fot. Kadr z filmu
0 1 107

Netflix właśnie opublikował pierwsze zdjęcia z najnowszej produkcji Martina Scorsese. W rolach głównych Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci.

„Irlandczyk” to osadzona w powojennej Ameryce epicka, gangsterska opowieść widziana oczami weterana II wojny światowej Franka Sheerana – oszusta i płatnego mordercy pracującego dla najbardziej osławionych przestępców XX wieku.

Rozgrywająca się na przestrzeni kilkudziesięciu lat saga poświęcona jest jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych – tajemniczemu zaginięciu legendarnego przywódcy związków zawodowych Jimmy’ego Hoffa.

Widzowie wezmą udział w brutalnej podróży, podczas której zostaną przed nimi odsłonięte kulisy funkcjonowania przestępczego półświatka, wewnętrznych walk o wpływy oraz kryminalnych powiązań ze światem polityki.

„Irlandczyk” to najdroższy film wyreżyserowany przez Martina Scorsese. Jego premiera odbędzie się w trakcie nowojorskiego festiwalu filmowego 27 września. Produkcja najpierw trafi do kin, a następnie na Netflixa.

Źródło: netflix.pl

Zostaw odpowiedź