Empire of Sin – pierwszy zwiastun z rozgrywki

fot. EoS
0 1 038

Studio Paradox Interactive opublikowało video zawierające elementy rozgrywki gangsterskiej strategii.

Akcja gry toczy się w czasach prohibicji, w latach 20. ubiegłego wieku, w Chicago. Zabawę rozpoczniemy z małym gangiem zajmującym się np. wyłudzaniem pieniędzy od związków zawodowych, nielegalnym handlem alkoholem czy hazardem.

Z czasem nasza organizacja zacznie zyskiwać na sile. Będziemy przejmowali tereny należące do innych gangów i rozszerzali działalność przestępczą na nowe biznesy.

Chicago zamieszkiwać ma wiele barwnych postaci, a gracze otrzymają sporą swobodę interakcji z nimi, obejmującą m.in. uwodzenie, przekupywanie, zastraszanie lub zabijanie.

W trakcie gry będziemy także wręczali łapówki policjantom, zawierali i zrywali przymierza, oraz handlowali na czarnym rynku. Rozgrywka jednak nie ograniczy się tylko do strony biznesowej.

Zarządzanie przestępczym imperium urozmaicą turowe starcia, podczas których obejmiemy dowództwo nad drużyną zaufanych podwładnych.

Nasi gangsterzy mają mieć różne osobowości i specjalizacje, więc trzeba będzie zadbać, aby członkowie oddziału dobrze ze sobą współpracowali.

Produkcja ma trafić na PC, Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry została zapowiedziana na wiosnę 2020 roku.

Zwiastun gry:

źródło: youtube.com, benchmark.pl

Zostaw odpowiedź