Dziś premiera „Odwróceni – ojcowie i córki”

fot.Instagram/odwroceni.ojcowie_i_corki , zdjęcie: Anna Kowalewska /instagram/rudeoko
0 6 341

Dziś o godz. 21.30 na antenie stacji TVN, wyemitowany zostanie pierwszy odcinek drugiego sezonu „Odwróconych”.Prace nad projektem zajęły dwa lata.

Początkowo serial miał się ukazać już 18 lutego, jednak po przesunięciu całej ramówki TVN, premierowy odcinek Odwróconych z podtytułem „Ojcowie i córki”, obejrzymy tydzień później.

Akcja serialu toczy się kilkanaście lat po wydarzeniach z pierwszej części. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. “Starzy pruszkowscy” są już na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i zajęli się legalnym biznesem.

Komisarz Paweł Sikora, przeszedł na emeryturę, jednak jego córka, Lidka ( tutaj zmiana aktorki na Joannę Balasz) postanowiła pójść w jego ślady i została policjantką w Komendzie Stołecznej.

fot. Odwróceni 2, zdjęcie: Anna Kowalewska/ instagram/rudeoko

Blacha jest zaś biznesmenem, pisarzem i świadkiem koronnym celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii, spija śmietankę swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo. Nierozwiązane wydarzenia z przeszłości, niespodziewanie wracają jednak do bohaterów.

Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory prowadzi córka Sikory, Lidka razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt).

fot. Instagram/odwroceni2, zdjęcie: Anna Kowalewska /instagram/rudeoko

Komisarz-emeryt Paweł Sikora i gangster-literat Blacha muszą znów zacząć współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą  najbardziej elementarnego lęku człowieka – o własne dzieci.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Mafia PL, Odwróceni 2 będą serialem mniej gangsterskim, a bardziej psychologiczno-sensacyjnym, ze sporymi elementami komediowymi.

W serialu zobaczymy ponownie Andrzeja Zielińskiego (Mnich), Andrzeja Grabowskiego (Kowal), Janusza Chabiora (Rysiek), Artura Żmijewskiego (Sikora), Roberta Więckiewicza (Blacha) czy Wojciecha Zielińskiego (Cyga).

Do obsady serialu dołączyli także Mirosław Zbrojewicz (Skucha) i Olaf Lubaszenko (Adam Gołąbek).

MAFIA PL

Zostaw odpowiedź