Córka El Chapo otwiera sklep internetowy sygnowany imieniem narkobossa

fot. elchapoguzman.com
0 4 327

Alejandrina Gisselle Guzmán to jedno z co najmniej trzynaściorga dzieci potężnego narkobarona. Kobieta jest projektantką mody i uruchamia właśnie sklep internetowy, na którym znaleźć będzie można ubrania, akcesoria i wiele więcej.

Kobieta przedstawi linię ubrań stworzoną by uhonorować swojego ojca, Joaquín’a 'El Chapo’ Guzmán’a Loera. Projektantka niedawno aplikowała w sprawie znaku towarowego „El Chapo” oraz „El Chapo Guzmán”.

Strona www.elchapoguzman.com jest wciąż w trakcie tworzenia, ale już teraz można znaleźć tam produkty, które mają znaleźć się w sprzedaży. Wśród nich będą m.in. takie ubrania jak spodnie, koszule, kurtki. Lecz to nie wszystko, w asortymencie sklepu pojawią się też buty, będzie szeroki wybór pośród akcesoriów, biżuterii, a nawet alkoholi.

fot. zapowiedź jednego z produktów

Witryna została otwarta w połowie tego miesiąca i przedstawia El Chapo jako „skromnego sprzedawcę pomarańczy, z wieloma celami i wielkimi ambicjami”, który także jest „dumny ze swoich korzeni i zawsze obecny dla swoich ludzi”.

Kolekcja nosi nazwę „El Chapo 701” i jest promowana na Facebooku i Instagramie.

Sam narkobaron aktualnie czeka na ogłoszenie wyroku w sprawie zakończonego niedawno procesu. Trwał on prawie 11 tygodni i zapewne zakończy się dla El Chapo dożywotnim pozbawieniem wolności (kara śmierci z góry została odrzucona). Więcej o tych wydarzeniach oraz życiu byłego bossa kartelu Sinaloa, można znaleźć w tym linku – online-mafia.pl/category/bossowie/el-chapo/

Zostaw odpowiedź