CJNG morduje członków kartelu Sinaloa i przesyła wiadomość do „El Mayo” (VIDEO)

Fot. nagranie kartelu CJNG
0 18 313

CJNG dokonał brutalnych egzekucji na członkach kartelu Sinaloa. Przestępcy przejmują kolejny teren i przesyłają wiadomość do „El Mayo”.

Do zdarzenia doszło na terenie stanu Zacatecas w północno-środkowym Meksyku. Trzej gangsterzy zostali uprowadzeni przez kartel z Jalisco. Oprawcy następnie przesłuchali swoje ofiary, a na koniec przeprowadzili egzekucje. Kryminaliści opublikowali nawet nagrania z tej krwawej zbrodni.

Po wszystkim ciała zostały rozrzucone w miejscach publicznych jako ostrzeżenie dla wrogiego gangu. CJNG wystosowało również wiadomość do Ismaela „El Mayo” Zambady, bossa kartelu Sinaloa.

Do sieci trafiło nagranie, na którym jeden z Sicario mówi – Mayo Zambada chciałeś zobaczyć prawdziwy Kartel Jalisco. Więc oto on, wszyscy tu są. Jesteśmy tymi, którzy przybyli rozje**ć twoich ludzi w Zacatecas, którzy zgrywali idiotów. Mam jeszcze jedną grupę zabójców, którzy pozwolili ci posmakować naszego lekarstwa w Huazamota, Durango. W Mezquital pójdziemy na całość ty skur****nu. Bezwzględny gang El Mencho będzie jedynym, który tu rządzi. Przestań zabijać niewinnych obywateli i zgrywać idiotę.

Gangster po przemowie wykrzykuje – Bezwzględni ludzie El Mencho – po czym pozostali przestępcy zaczynają powtarzać to hasło z karabinami uniesionymi w górę.

Na koniec Sicario dodaje – To dopiero przedsmak tego, co nadchodzi.

Źródło: Borderland Beat

 

Zostaw odpowiedź